-17%(ОРИГІНАЛ) North Edge Gavia 20BAR, Тактичний годинник з компасом, годинник для дайвінгу, протиударний годинник
- Готово к отправке
- Код: Gavia
6 300 ₴
5 199 ₴
(ОРИГІНАЛ) North Edge Gavia 20BAR, Тактичний годинник з компасом, годинник для дайвінгу, протиударний годинник
Офіційна гарантія від виробника 12 місяців
Годинники від бренду North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають в собі важливі функції, такі як компас, альтиметр і будильник та інші.
Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників. Всі моделі комплектуються гарантією на 12 місяців.


1. Занурення до 200 метрів;
2. Режим дайвінгу (відображення тиску, відстані під водою і глибини);
3. Компас;
4. Педометр;
5. Розширений фітнес-трекер;
6. Секундомір;
7. Будильник;
8. Витримують температуру до -50 градусів;
9. Сталь вищої проби призначена для високих навантажень;
10. Альтиметр;
11. Барометр.

Ви натискаєте купити або телефонуєте та залишаєте заявку.
.


Варіанти оплати:
- Накладений платіж
- Пром Оплата
- На карту Приват Банку чи Моно Банку
- На розрахунковий рахунок ФОП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Тип | Армейские |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Источник питания | Батарейка |
| Циферблат | Стрелочный+цифровой |
| Индикация | Римские цифры |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Стекло | Минеральное/сапфировое |
| Форма | Круглая |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Покрытие | IPS |
| Браслет/Ремешок | Полимерный |
| Класс влагозащиты | WR 200 м (20 атм) |
| Противоударные | Да |
| Хронометр | Да |
| Точность хода | 1 |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Цвет циферблата | Серый |
| Цепочка | Нет |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоподзавод | Нет |
| Секундная стрелка | Отсутствует |
| Скелетон | Нет |
| Индикатор заряда батареи | Да |
| Хронограф | Да |
| Функции даты/календаря | Вечный календарь, Индикация даты, Индикация дня недели, Индикация месяца, Индикация года, Второй часовой пояс, Мировое время |
| Спорт-функции | Шагомер, Барометр, Секундомер, Таймер обратного отсчета, Термометр, Компас, Альтиметр |
| Дополнительные функции | Функция повтора сигнала будильника (snooze), Будильник, Подсветка стрелок, Подсветка дисплея |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 47 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Ширина ремешка | 24 мм |
| Вес | 198 г |
| Пользовательские характеристики | |
| наручные часы north edge | наручные часы north edge |
| Наявність компаса | Компас є |
| Тип ремінця | Сталевий |
| Наручные часы с компасом north edge | Наручные часы с компасом north edge |
| часы наручные north edge apache | часы наручные north edge apache |
| наручные часы водонепроницаемые норс едж | наручные часы водонепроницаемые норс едж |
| Наручные часы с компасом | Наручные часы с компасом |
| north edge apache 3 5bar | north edge apache 3 5bar |
| Норс едж 5 бар | Норс едж 5 бар |
| apache 3 5 bar | apache 3 5 bar |
| тактические часы с компасом | тактические часы с компасом |
| Часы north edge apache | Часы north edge apache |
| Наручные часы с компасом north edge apache 3 5 bar | Наручные часы с компасом north edge apache 3 5 bar |
| наручные часы водонепроницаемые апач | наручные часы водонепроницаемые апач |
| Наручные часы с компасом north edge apache 3 | Наручные часы с компасом north edge apache 3 |
| наручные часы водонепроницаемые north edge 5 bar | наручные часы водонепроницаемые north edge 5 bar |
| Наручные часы с компасом норс едж апач | Наручные часы с компасом норс едж апач |
| North Edge Apache 5 BAR | North Edge Apache 5 BAR |
| Наручные часы с компасом норс едж | Наручные часы с компасом норс едж |
| часы north edge apache 3 | часы north edge apache 3 |
| apache 5 bar | apache 5 bar |
| North Edge | North Edge |
| Наручные часы с компасом north edge 5 bar | Наручные часы с компасом north edge 5 bar |
| наручные часы водонепроницаемые | наручные часы водонепроницаемые |
| наручные часы водонепроницаемые north edge apache | наручные часы водонепроницаемые north edge apache |
| north edge apache 5bar | north edge apache 5bar |
| Наручные часы с компасом north edge apache | Наручные часы с компасом north edge apache |
| Наручные часы с компасом норс едж апач 5 бар | Наручные часы с компасом норс едж апач 5 бар |
| водонепроницаемые часы | водонепроницаемые часы |
| наручные часы водонепроницаемые north edge | наручные часы водонепроницаемые north edge |
| north edge apache | north edge apache |
| тактические часы north edge apache | тактические часы north edge apache |
| часы North Edge | часы North Edge |
| годинник для плавання | годинник для плавання |
| Тактичний годинник з компасом | Тактичний годинник з компасом |
| протиударний годинник | протиударний годинник |
| North Edge Gavia 20 BAR | North Edge Gavia 20 BAR |
| North Edge Gavia 20 BAR, Тактичний годинник з компасом, годинник для плавання, протиударний годинник | North Edge Gavia 20 BAR, Тактичний годинник з компасом, годинник для плавання, протиударний годинник |
- Цена: 5 199 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «(ОРИГІНАЛ) North Edge Gavia 20BAR, Тактичний годинник з компасом, годинник для дайвінгу, протиударний годинник»








