Подарок(ОРИГІНАЛ) North Edge Nexus 5 BAR, Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом
- Нет в наличии
- Код: Nexus
2 399 ₴
(ОРИГІНАЛ) North Edge Nexus 5 BAR, Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом
Nexus є новинкою року, її особливістю, крім нового дизайну, є корпус з матеріалу карбон "Fibre+", який в 6 раз легший стального, але при цьому витримує такі ж навантаження. Також карбоновий корпус є гіпоалергенним та більш зручним для використання. Великою перевагою моделі є наявність компаса.

1. Занурення до 5 метрів;
2. Підвищена ударостійкість;
3. Витримують температуру до -20 градусів;
4. Компас, Секундомір, Будильник, Таймер, Підсвічування;
5. Режим тренувань (дистанції, калорії);
6. Пейсер, Фітнес-трекер;
7. Карбоновий корпус «Fibre+»;
8. Хронограф;
9. Надлегка вага.
Варіанти оплати:
- Накладений платіж
- Пром Оплата
- На карту Приват Банку чи Моно Банку
- На розрахунковий рахунок ФОП
+380 (68) 528-96-82
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | North Edge |
| Пол | Мужской |
| Тип | Армейские |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Источник питания | Батарейка |
| Циферблат | Цифровой |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Стекло | Минеральное |
| Форма | Круглая |
| Материал | Карбон |
| Браслет/Ремешок | Тканевый |
| Класс влагозащиты | WR 50 м (5 атм) |
| Противоударные | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Черный |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Спорт-функции | Шагомер, Секундомер, Таймер обратного отсчета, Компас |
| Дополнительные функции | Включение/выключение звука кнопок, Будильник, Компас, Подсветка дисплея |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Ширина ремешка | 24 мм |
| Длина цепочки | 260 мм |
| Вес | 64 г |
| Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом | |
| Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом | Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом |
| (ОРИГІНАЛ) North Edge Nexus 5 BAR, Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом | |
| (ОРИГІНАЛ) North Edge Nexus 5 BAR, Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом | (ОРИГІНАЛ) North Edge Nexus 5 BAR, Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом |
| тактичний годинник з компасом | |
| тактичний годинник з компасом | тактичний годинник з компасом |
| Чоловічий водонепроникний тактичний годинник | |
| Чоловічий водонепроникний тактичний годинник | Чоловічий водонепроникний тактичний годинник |
| водонепроникний тактичний годинник з компасом | |
| водонепроникний тактичний годинник з компасом | водонепроникний тактичний годинник з компасом |
| годинник North Edge Nexus 5 BAR | |
| годинник North Edge Nexus 5 BAR | годинник North Edge Nexus 5 BAR |
| Часы north edge apache 3 | |
| Часы north edge apache 3 | Часы north edge apache 3 |
| Чоловічий водонепроникний тактичний годинник North edge | |
| Чоловічий водонепроникний тактичний годинник North edge | Чоловічий водонепроникний тактичний годинник North edge |
- Цена: 2 399 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «(ОРИГІНАЛ) North Edge Nexus 5 BAR, Чоловічий водонепроникний тактичний годинник з компасом»








